Dyktige fagfolk og stor
produktportefølje gjør at vi kan
levere alt fra høysikkerhetsprosjekter
til små hagejobber.

Les mer

Der vi opererer

Lauritsen Gjerdefabrikk AS

+47 330 16 336post@lauritsen.no
Karl Levinsen

Karl Levinsen

Daglig leder / Salg

+47 980 21 657karl.levinsen@lauritsen.no
Morten Kaasa

Morten Kaasa

Salg / prosjektleder

+47 909 66 548morten@lauritsen.no
Brian Christensen

Brian Christensen

Salg.Ing / prosjektleder

+47 488 90 331brian@lauritsen.no
Sebastian Vega

Sebastian Vega

Salg / prosjektleder

+47 458 36 140sebastian@lauritsen.no
Thomas Spatscheck

Thomas Spatscheck

El.- auto leder, support

+47 468 49 157thomas@lauritsen.no
Robert Czermak

Robert Czermak

Tekniker / Automasjon

+47 413 20 411robert@lauritsen.no
Toril Turum

Toril Turum

Administrasjonsleder

+47 33 01 63 36toril.turum@lauritsen.no