Lauritsen har nedslagsfelt over hele Norge og vi hjelper deg mer enn gjerne med å finne løsninger som best passer dine sikringsbehov. Vi kommer på gratis befaring, slik at både kunden og våre selgere skal være sikkert på at det er riktig løsning som blir levert.

 

Som kunde av oss skal du være helt sikker på at du får kompetansen, kostnaden og monteringen som skal til for at du og ditt selskap er trygge.

 

Ta kontakt i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe dere med fysisk sikring.

Lauritsen AS Borgeskogen 49, 3160 Stokke +47 330 16 336

Karl Levinsen

Daglig leder + 47 980 21 657 Karl.levinsen@lauritsen.no

Områdesikring og portautomatikk

Toril Turum

Administrasjonsleder + 47 33 01 63 36 toril.turum@lauritsen.no

Morten Kaasa

Salg / prosjektleder + 47 909 66 548 morten@lauritsen.no

Områdesikring og portautomatikk

Olav Hansen

Montasjeleder / salg + 47 957 55 774 olav@lauritsen.no

Områdesikring og portautomatikk

Brian Christensen

Salg / prosjektleder + 47 488 90 331 brian@laurisen.no

Materialsalg, proffmarked, gjerdemateriell og porter

Sebastian Vega

Salg / prosjektleder + 47 458 36 140 sebastian@lauritsen.no

Bod, lager- og maskinsikring, gabioner

Patrick Kristoffersen

Montasjeleder / salg + 47 916 68 490 patrick@lauritsen.no

Villa- og privatmarkedet

Thomas Spatscheck

El.- auto leder, support + 47 468 49 157 thomas@lauritsen.no

Elektro og portautomatikk

Robert Czermak

El.- auto lærling, support + 47 413 20 411 robert@lauritsen.no

Elektro og portautomatikk